| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MERCER | Table lamp | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Kere värvus | Valge |
| Kõrgus/sügavus | 450 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Süsteemi võimsus | 10 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581408586 |
| Pakkimistase 2 | 5701581408494 |
| Lambipesa | E14 |
| Kere materjal | Muul viisil |