| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Menvier-CrystalWay 30m CGLine+ |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001957 |
| Laius | 183 mm |
| Pikkus | 330 mm |
| Kõrgus/sügavus | 30 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP42 |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Pakkimistase 1 | 3660191806309 |
| Pakkimistase 2 | 3660191615239 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus/süvispaigaldus |
| Kaitseklass | II |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Toitesüsteem | Hajutatud (erakpatareid) |
| Laius | 57 mm |
| Tähistuse liik | Sisestatav leht/plaat |
| Kere materjal | Plast |
| Juhistikusüsteem | Pidevahel/turvaahel |
| Pikkus | 312 mm |
| Kattematerjal | Plast, läbipaistev |
| Aku liik | Liitium-ioonaku |
| Lambiga | Yes |
| Tulekindlus "D" | No |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Testnupp |
| Tuvastuskaugus | 30 m |
| Sealhulgas piktogramm | Yes |
| Nimitalitlusaeg | 1-8 h |
| Sisseehitatud kõrgus/sügavus | 100 mm |