| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MENTO | Floor lamp | Black |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000300 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 1400 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 2.52 W |
| Efektiivne valgusvoog | 130 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581212381 |
| Pakkimistase 2 | 5701581212398 |
| Kere värvus | Must |