| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Medium washer M8 |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7318 2200 00 |
| ETIM | EC000098 |
| Välisläbimõõt | 100 mm |
| Siseläbimõõt | 8 mm |
| Paksus | 1 mm |
| Augu kuju | Ümmargune |
| Materjal | Muul viisil |
| Sobib meeterkeermega poldile (M..) | 8 |
| Pakkimistase 1 | 8711426411876 |
| Pakkimistase 2 | 8711426411876 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Faasiga | No |
| Karastatud | Yes |