| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MEA SHP-T 250W |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 3220 00 |
| ETIM | EC000821 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 28000 lm |
| Kogupikkus | 257 mm |
| Värviesitusindeks | 20-39 (klass 4) |
| Läbimõõt | 47 mm |
| Valgusefektiivsus | 108 lm/W |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 250 W |
| Pakkimistase 1 | 5410288240176 |
| Elavhõbedavaba | No |
| Lahendustorude arv | 1 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 28000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 275 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Energiatõhususe klass vastavalt ELi määrusele 2019/2015 | F |