| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MDBA-WM/BI-12040 Eaton Metering Board BI-Skap/TKS LV systems Final Distribution Boards |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Mudel | Paigaldusnurk |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Pakkimistase 1 | 9010238008106 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| RAL-number | 0 |