| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MDBA-SO/BI-12060 Eaton Metering Board BI-Skap/TKS LV systems Final Distribution Boards |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000721 |
| Mudel | Põhielement, komplektne |
| Materjal | Alumiinium |
| Pakkimistase 1 | 9010238092600, 9010238092600 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 600 mm |
| Kõrgus | 900 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Maksimaalne koormus | 100 kg |
| Sobib aeration/de-aeration | No |
| Kapi paigalduslaius | 600 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 220 mm |
| Sobib väliskasutuseks | Yes |
| Sobib kaabli läbivedamiseks | Yes |