| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MDBA-ECOM-BOX/BI-12060 Eaton Metering Board BI-Skap/TKS LV systems Final Distribution Boards |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002620 |
| Mudel | Tugilatt |
| Kapi paigalduslaius | 600 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 220 mm |
| Sobib ümbrise kõrgusele | 1200 mm |
| Pakkimistase 1 | 9010238092631, 9010238092631 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 510 mm |
| Kõrgus | 315 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| RAL-number | 7035 |
| Maksimaalne koormus | 0 kg |
| Materjal | Metall |