| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MCB Kit Quadro System 200×600mm |
| Bränd | Hager |
| Kategooriad |
Väikesed jaotuskilbid
|
| ETIM | EC002575 |
| Laius | 662 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Sügavus | 224 mm |
| DIN liistude arv | 1 |
| Pakkimistase 1 | 3250616132054 |
| Pakkimistase 2 | 3250616132054 |
| Pakkimistase 3 | 3250616132054 |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Kogumislatiga | No |