| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MC-GAAR-216.10 zilverkleurig Flex. metalen beschermslang |
| Bränd | FRÄNKISCHE |
| Kategooriad |
Cable Hoses
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8307 1000 00 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Materjal | Teras |
| Soomuse materjali 1. kiht | Ümbriseta |
| Soomuse materjali 2. kiht (väliskiht) | Ümbriseta |
| Pakkimistase 1 | 4013960577495 |
| Värvus | Tsink |
| Välisläbimõõt | 18.5 mm |
| Siseläbimõõt | 15.5 mm |
| Mass/kaal | 0.205 kg/m |
| Survetugevus | 1250 N |
| Talitlustemperatuur | -45-250 °C |
| Painderaadius, staatiline | 45 mm |
| Flame accelerating | No |
| Sealing | Ilma tihenduseta |
| Elektrilised omadused | Juhtivate omadustega |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | No |
| Heakskiidetud vastavalt standardile UL | No |
| Tõmbetugevus | 1000 N |
| Nimiläbimõõt | 15.5 mm |
| Nimimõõde tollides | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP50 |