| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MC-DMA-212-PVC.30 grijs Flex. metalen beschermslang + pvc mantel |
| Bränd | FRÄNKISCHE |
| Kategooriad |
Cable Hoses
|
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8307 1000 00 |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Materjal | Teras |
| Soomuse materjali 1. kiht | Ümbriseta |
| Soomuse materjali 2. kiht (väliskiht) | PVC |
| Pakkimistase 1 | 4049504221906 |
| Värvus | Hall |
| Välisläbimõõt | 15.7 mm |
| Siseläbimõõt | 12 mm |
| Mass/kaal | 0.2 kg/m |
| Survetugevus | 1250 N |
| Talitlustemperatuur | -15-60 °C |
| Painderaadius, staatiline | 50 mm |
| Flame accelerating | No |
| Sealing | Ilma tihenduseta |
| Elektrilised omadused | Juhtivate ja isoleerivate omadustega |
| Sobib kasutamiseks plahvatusohtlikus EX-keskkonnas | No |
| Heakskiidetud vastavalt standardile UL | No |
| Tõmbetugevus | 1000 N |
| Nimiläbimõõt | 12 mm |
| Nimimõõde tollides | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |