MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 1
MD01 image 2
MD99 image 3
MD99 image 4
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 5
MD01 image 6
MD01 image 7
MD99 image 8
MD99 image 9
MD99 image 10
MD99 image 11
MD99 image 12
MD99 image 13
MD01 image 14
MD99 image 15
MD01 image 16
MD99 image 17
MD99 image 18
MD99 image 19
MD99 image 20
MD99 image 21
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 22
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 23
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 image 24
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 5
MD01 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD99 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MD99 thumbnail 13
MD01 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MD01 thumbnail 16
MD99 thumbnail 17
MD99 thumbnail 18
MD99 thumbnail 19
MD99 thumbnail 20
MD99 thumbnail 21
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 22
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 23
MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1 thumbnail 24
MBH351 Set S750 breaker Module 3PW
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4011617421016
MPN: 2CPX042101R9999
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MBA250ALO Switch OS not connected 450 mm x 250 mm x 200 mm , 00 , 1
Bränd ABB
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC001897
Pooluste arv 3
Sobib toiteahela kaitselülitiks No
Tunnus-talitlusvool 250 A
Kompakt-lahklülitiga No
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4011617421016
Muud tehnilised andmed
Laius 250 mm
Kõrgus 450 mm
Sügavus 200 mm
Koos kattega Yes
Plastist katteplaat Yes
Abiklemmidega No
Lülitite arv 0
Sobib lahklülitile Yes
Sobib pingevabaks lülitamiseks No
Sobib vastuvõtjale No
Varustatud voolukatkestuse lülitiga No
Varustatud lülitiga pingevabaks lülitamiseks No
On varustatud vastuvõtjaga No
Allalaadimised
Kirjeldus
Interior fitting module, CombiLine, Modular distribution panel not assembled, for Switch OS not connected, Grid unit 3 GU = 450 mm, panel width 1 = 250 mm, 36 Space units, unequipped for the installation of 1 Switch with fuse OS160G / OS250G, for busbar system 3-pole, rated current maximum 250 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 215.225 mm