MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 1
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 2
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 3
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 4
MD99 image 5
MD99 image 6
MD01 image 7
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 8
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 9
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 1
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 2
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 3
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD01 thumbnail 7
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 8
MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 9
MBA160ALA Set Switch-Disconn.-Module
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4011617418047
MPN: 2CPX041804R9999
Pakend: 1
Karp: 12
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MBA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Bränd ABB
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC001897
Sobib toiteahela kaitselülitiks FALSE
Tunnus-talitlusvool 250 A
Kompakt-lahklülitiga FALSE
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4011617418047
Pakkimistase 2 4011617418047
Muud tehnilised andmed
Laius 250 mm
Kõrgus 300 mm
Sügavus 66 mm
Koos kattega Yes
Plastist katteplaat TRUE
Abiklemmidega FALSE
Lülitite arv 0
Sobib lahklülitile TRUE
Sobib pingevabaks lülitamiseks FALSE
Sobib vastuvõtjale FALSE
Varustatud voolukatkestuse lülitiga FALSE
Varustatud lülitiga pingevabaks lülitamiseks FALSE
On varustatud vastuvõtjaga FALSE
Allalaadimised
Kirjeldus
Interior fitting module, CombiLine, Modular distribution panel not assembled, for Switch disconnector OT not connected, Grid unit 2 GU = 300 mm, panel width 1 = 250 mm, 24 Space units, unequipped for the installation of 1 NH-switch disconnector OT250E, for busbar system 4-pole, rated current maximum 250 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: Closed, usuable as of the cabinet depth of 200 mm