| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MAS LEDtube HF 1200mm HO 18W840 T8 |
| Bränd | PHILIPS |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 1000 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 116.7 lm/W |
| Valgusvoog | 2100 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718696471258 |