| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MAS LEDtube 1200mm UE 14.5W 865 T8 |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G13 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 28 mm |
| Lambi kuju | Toru, kahepoolne |
| Pikkus | 1213.6 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Opaal, opaalklaas |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 14.5 W |
| Valgusvoog | 2500 lm |
| Lambi nimetus | T8 |
| Hõõglamp | No |
| Pakkimistase 1 | 8718696731529 |
| Pakkimistase 2 | 8718696731536 |
| Pakkimistase 3 | 8718696731529 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | A++ |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Külm valge >5300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 60000 h |
| Nimivool | 74 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 15 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 200000 |
| Võimsustegur | 0.9 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0.079 |