| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MAS LEDspot CLA D 6-50W 827 PAR20 40D |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001744 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Süsteemi võimsus | 6 W |
| Pakkimistase 1 | 8718696713709 |
| Valgusvoog | 500 lm |