| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MAS LED ExpertColor 6.5-35W MR16 940 10D |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Valgusefektiivsus | 67.7 lm/W |
| Nimipinge | 12 V |
| Valgusvoog | 440 lm |
| Beam angle | 10 ° |
| Pakkimistase 1 | 8718696738757 |