| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Martin G6.35 24V 55W C300 |
| Bränd | Bailey |
| Kategooriad |
Laternad meditsiiniliseks kasutamiseks
G6.35 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC002708 |
| Lambipesa | G6.35 |
| Lambi pinge | 24 V |
| Lambi võimsus | 55 W |
| Pakkimistase 1 | 8714681117262 |
| Nimivool | 2290 mA |
| Rakendus | Muul viisil |