| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Marina | Bath lighting | Chrome |
| Bränd | NORDLUX |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| Laius | 86 mm |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kõrgus/sügavus | 135 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 40 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581331785 |
| Pakkimistase 2 | 5701581331693 |
| Lambipesa | G9 |
| Kere materjal | Muul viisil |