| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Marina | Wall light | White |
| Bränd | NORDLUX |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC002892 |
| Laius | 140 mm |
| Kere värvus | Valge |
| Kõrgus/sügavus | 225 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Pakkimistase 1 | 5701581304789 |
| Pakkimistase 2 | 5701581304697 |
| Lambipesa | E27 |
| Kere materjal | Muul viisil |