| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | mains cable 230VAC |
| Bränd | Busch-Jaeger |
| Kategooriad |
Toitekaabel
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| Nimivool | 0 A |
| Juhi nimiristlõige | 0.75 mm² |
| Ühendus 1 | Muul viisil |
| Ühendus 2 | Puudub |
| Pikkus | 3 m |
| Väliskatte värvus | Pruun |
| Välismantli materjal | PVC |
| Summaarne soonte arv | 3 |
| Spiraaljuhe | No |
| Välisläbimõõt, ligikaudne | 6 mm |
| Koos juhtmelülitiga | No |
| Õlikindel (vastavalt standardile IEC 60811-404) | No |
| Pakkimistase 1 | 4011617464853 |