| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PLS MLB Magnetic L-Bracket, PLS 3, 5, 6, 180 |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9031 9000 00 |
| ETIM | EC003203 |
| Maksimaalne koormus | 2.9 kg |
| Materjal | Alumiinium |
| Transportpikkus | 10 cm |
| Pakkimistase 1 | 0095969887380 |
| Mass/kaal | 0.11 kg |
| Seadistatav | No |
| Meeterkeermega polt (M..) | 6.35 |
| Seadistatav kesksammas | No |
| Kolmjala pea | Tasapinnaline |
| Kolmjala pea läbimõõt | 0 mm |