MA800ALSB Main circuit breaker Tmax 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2 image 16
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD99 thumbnail 5
MD01 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD99 thumbnail 9
MD99 thumbnail 10
MD01 thumbnail 11
MD99 thumbnail 12
MD01 thumbnail 13
MD99 thumbnail 14
MD99 thumbnail 15
MA800ALSB Main circuit breaker Tmax 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2 thumbnail 16
MA800ALSB Leistungsschalter-Modul 4RE / BH0, 2FB, inkl. ABB t&N800R800
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4011617413868
MPN: 2CPX041386R9999
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MA800ALSB Main circuit breaker Tmax 600 mm x 500 mm x 325 mm , 0 , 2
Bränd ABB
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC001897
Pooluste arv 3
Sobib toiteahela kaitselülitiks No
Tunnus-talitlusvool 800 A
Kompakt-lahklülitiga No
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4011617413868
Muud tehnilised andmed
Laius 500 mm
Kõrgus 600 mm
Sügavus 325 mm
Koos kattega Yes
Plastist katteplaat Yes
Abiklemmidega No
Lülitite arv 1
Sobib lahklülitile No
Sobib pingevabaks lülitamiseks No
Sobib vastuvõtjale No
Varustatud voolukatkestuse lülitiga Yes
Varustatud lülitiga pingevabaks lülitamiseks No
On varustatud vastuvõtjaga No
Allalaadimised
Kirjeldus
Interior fitting module, CombiLine, mounted in cabinet, for Main circuit breaker Tmax, Grid unit 4 GU = 600 mm, panel width 2 = 500 mm, 96 Space units, equipped with 1 MCCB T6 / XT6, Equipment manufacturer: ABB, Tmax XT / T, for busbar system 3-pole, rated current maximum 800 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 325 mm