MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 1
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 2
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 3
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 4
MD01 image 5
MD99 image 6
MD99 image 7
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 1
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 2
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 3
MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MA250ALAB Lasttrennschalter-Modul 2RE /BH000, 1FB, Leermodul ohne Geräte
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4011617413776
MPN: 2CPX041377R9999
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MA250ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Bränd ABB
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC001897
Pooluste arv 3,4
Sobib toiteahela kaitselülitiks FALSE
Tunnus-talitlusvool 250 A
Kompakt-lahklülitiga FALSE
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4011617413776
Pakkimistase 2 4011617413776
Muud tehnilised andmed
Laius 250 mm
Kõrgus 300 mm
Sügavus 66 mm
Koos kattega Yes
Plastist katteplaat TRUE
Abiklemmidega FALSE
Lülitite arv 0
Sobib lahklülitile TRUE
Sobib pingevabaks lülitamiseks FALSE
Sobib vastuvõtjale FALSE
Varustatud voolukatkestuse lülitiga FALSE
Varustatud lülitiga pingevabaks lülitamiseks FALSE
On varustatud vastuvõtjaga FALSE
Allalaadimised
Kirjeldus
Innenausbau Modul, CombiLine, montiert im Schrank eingebaut, für Lasttrennschalter OT unbestückt, Rasteinheit 2 RE = 300 mm, Feldbreite 1 = 250 mm, 24 Platzeinheiten, unbestückt für den Einbau von 1 NH-Lasttrennschalter OT, für Sammelschienensystem 3,4-polig, Bemessungsstrom In max. 250 A, Abdeckungen aus Kunststoff, 90 Grad Druck-Drehverschluss, RAL 7035, Ausführung der Abdeckung: geschlossen, einsetzbar ab einer Schranktiefe von 200 mm, EDF oder WR Montagegerüst muss separat bestellt werden