MA160ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MA160ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 6
MA160ALAB Lasttrennschalter-Modul 2RE / BH000, 1FB, inkl. ABB OT160G
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4011617413707
MPN: 2CPX041370R9999
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MA160ALAB Switch disconnector OT 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
ETIM EC001897
Pooluste arv 3
Sobib toiteahela kaitselülitiks No
Tunnus-talitlusvool 160 A
Kompakt-lahklülitiga Yes
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4011617413707
Muud tehnilised andmed
Laius 250 mm
Kõrgus 300 mm
Sügavus 200 mm
Koos kattega Yes
Plastist katteplaat Yes
Abiklemmidega No
Lülitite arv 1
Sobib lahklülitile No
Sobib pingevabaks lülitamiseks No
Sobib vastuvõtjale No
Varustatud voolukatkestuse lülitiga No
Varustatud lülitiga pingevabaks lülitamiseks No
On varustatud vastuvõtjaga No
Allalaadimised
Kirjeldus
Interior fitting module, CombiLine, mounted in cabinet, for Switch disconnector OT, Grid unit 2 GU = 300 mm, panel width 1 = 250 mm, 24 Space units, equipped with 1 NH-switch disconnector OT160G, Equipment manufacturer: ABB, OT, for busbar system 3-pole, rated current maximum 160 A, covers out of Plastic, 90 degree press and turn closure, RAL 7035, Design of the cover: with cut-out, usuable as of the cabinet depth of 200 mm