MA160ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 1
MA160ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 2
MA160ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 3
MA160ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 image 4
MD01 image 5
MD99 image 6
MD99 image 7
MA160ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 1
MA160ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 2
MA160ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 3
MA160ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MA160ALA Lasttrennschalter-Modul 2RE /BH000, 1FB, Leermodul ohne Geräte
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4011617413769
MPN: 2CPX041376R9999
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MA160ALA Switch disconnector OT not connected 300 mm x 250 mm x 200 mm , 000 , 1
Bränd ABB
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC001897
Pooluste arv 3,4
Sobib toiteahela kaitselülitiks FALSE
Tunnus-talitlusvool 160 A
Kompakt-lahklülitiga FALSE
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4011617413769
Pakkimistase 2 4011617413769
Muud tehnilised andmed
Laius 250 mm
Kõrgus 300 mm
Sügavus 66 mm
Koos kattega Yes
Plastist katteplaat TRUE
Abiklemmidega FALSE
Lülitite arv 0
Sobib lahklülitile TRUE
Sobib pingevabaks lülitamiseks FALSE
Sobib vastuvõtjale FALSE
Varustatud voolukatkestuse lülitiga FALSE
Varustatud lülitiga pingevabaks lülitamiseks FALSE
On varustatud vastuvõtjaga FALSE
Allalaadimised
Kirjeldus
Innenausbau Modul, CombiLine, montiert im Schrank eingebaut, für Lasttrennschalter OT unbestückt, Rasteinheit 2 RE = 300 mm, Feldbreite 1 = 250 mm, 24 Platzeinheiten, nutzbare Breite von 216 mm, unbestückt für den Einbau von 1 NH-Lasttrennschalter OT160G, für Sammelschienensystem 3,4-polig, Bemessungsstrom In max. 160 A, Abdeckungen aus Kunststoff, 90 Grad Druck-Drehverschluss, RAL 7035, Ausführung der Abdeckung: geschlossen, einsetzbar ab einer Schranktiefe von 200 mm, EDF oder WR Montagegerüst muss separat bestellt werden