MA125ALT Switch disconnector ATS with-out device 150 mm x 500 mm x 215 mm , 000 , 2 image 13
MD01 thumbnail 1
MD99 thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
MD99 thumbnail 6
MD99 thumbnail 7
MD99 thumbnail 8
MD01 thumbnail 9
MD99 thumbnail 10
MD99 thumbnail 11
MD01 thumbnail 12
MA125ALT Switch disconnector ATS with-out device 150 mm x 500 mm x 215 mm , 000 , 2 thumbnail 13
MA125ALT CombiLine Modul Für ATS Compact OTM40-125
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4011617434214
MPN: 2CPX043421R9999
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MA125ALT Switch disconnector ATS with-out device 150 mm x 500 mm x 215 mm , 000 , 2
Bränd ABB
Kategooriad Eelmonteeritud jaotusplokid
Harmoneeritud süsteemi kood 8538 1000 00
ETIM EC001897
Pooluste arv 4
Sobib toiteahela kaitselülitiks No
Tunnus-talitlusvool 125 A
Kompakt-lahklülitiga No
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4011617434214
Muud tehnilised andmed
Laius 500 mm
Kõrgus 150 mm
Sügavus 215 mm