M9 C60BP 2PC 25A 10KA 480Y/277VUL489 image 1
M9 C60BP 2PC 25A 10KA 480Y/277VUL489 image 2
M9 C60BP 2PC 25A 10KA 480Y/277VUL489 image 3
M9 C60BP 2PC 25A 10KA 480Y/277VUL489 image 4
M9 C60BP 2PC 25A 10KA 480Y/277VUL489 thumbnail 1
M9 C60BP 2PC 25A 10KA 480Y/277VUL489 thumbnail 2
M9 C60BP 2PC 25A 10KA 480Y/277VUL489 thumbnail 3
M9 C60BP 2PC 25A 10KA 480Y/277VUL489 thumbnail 4
M9 C60BP 2PC 25A 10KA 480Y/277VUL489
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3606481169754
MPN: M9F42225
Pakend: 1
Karp: 6
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi M9 C60BP 2PC 25A 10KA 480Y/277VUL489
Bränd Schneider Electric
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Päritoluriik* FR
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 277 V
Vabasti tunnusjoon C
Laius mooduli arvudes 4
Pooluste arv (kokku) 2
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V 0 kA
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC/DC
Sisseehitussügavus 44 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 500 V
Voolupiirangu klass 0
Liigpinge kategooria 4
Saasteaste 3
Plahvatuskindel No
Kaitseaste (IP) IP20
Kaitstud pooluste arv 2
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti Yes
Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega 1-25 mm²
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 1-16 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -30-70 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V 0 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 20 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 10 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 6 kV