| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | M8800 METER FOR GRID ANALYSIS AND ENERGY |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | CA |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9030 8400 00 |
| ETIM | EC001506 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Sagedus | 50 Hz |
| Suurim vool (Imax) | 10 A |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Kaitseaste (IP) | IP51 |
| Impulsside sagedus | 0-100000 Imp/kWh (kvarh) |
| Poolused | Kolm juhti / neli juhti |
| Tunnuspinge (Un) N-L | 57-288 V |
| Tunnusvool (In) | 5 A |
| Pakkimistase 1 | 3606489637989 |
| Mudel | Mõõtetrafo |
| Näidiku liik | Digitaalne |
| Arvesti (loenduri) kohtade arv | 4 |
| Arvesti liik | Elektrooniline |
| Liidese tüüp | RS-485 |
| Energia liik | Aktiiv- ja reaktiivvõimsus |
| Kalibreeritud | Yes |
| Impulssväljund | Elektriline |
| Impulsi liik | D0 |
| Koormusdiagrammi mõõtmine | Yes |
| EEC40 signature | No |
| Blokeeringukoodiga | Yes |
| Tunnuspinge (Un) L-L | 99-500 V |
| Kaitseaste (NEMA) | 2 |