| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | M12 Male Connector 90° Field-Wireable Screw Terminal 5-Pole |
| Bränd | Murrelektronik |
| Kategooriad |
Circular Connectors
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| Tunnuspinge | 60 V |
| Kontakti liik | Sõrmkontakt |
| Ümbrustemperatuur | -40-85 °C |
| Ühendatava juhi ristlõige, peenekiuline ilma kaabli otsamuhvita | 0.14-1.5 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 0.14-1.5 mm² |
| Kaitseaste (IP) paigaldatult | IP67 |
| Liitmiku läbimõõt | 20 mm |
| Tunnusvool In | 4 A |
| Kaabli välisläbimõõdule | 2.5-8 mm |
| Jõukontaktide arv | 0 |
| Juhtimiskontaktide arv | 5 |
| Andmekontaktide arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 4048879438247, 4048879438247 |
| Lukustusmehhanism | Tihendusmutter |
| Varjestatud | No |
| Kere materjal | Plast |
| Olekunäiduga | No |
| Isolatsioonimaterjali tulekindlusklass UL94 järgi | Muul viisil |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Kontaktpinna materjal | Kuldne |
| Keerme mõõt M | 12 |
| Liigpingekategooria | III |
| Saasteaste | 3 |
| Kere liik | Nurgaga |
| Koos kaitsejuhiga | Yes |
| Sisestustsüklite minimaalne arv | 100 |
| Keermerõnga materjal | Valutsink |
M12 MALE 90° SELF WIREABLE SCREW TERMINAL 5-pol. 0,14 - 1,5mm², 2,5-8mm cable diameter