| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | M12 fem. 90° X-cod. with cable PUR 4x2xAWG26 shielded gn 1.5m |
| Bränd | Murrelektronik |
| Kategooriad |
LAN arvutivõrgu kaablid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC002599 |
| Kaabli liik | SF/FTP |
| Tule levikut tõkestav | Vastavalt standardile EN 60332-3-24 |
| Klemmide asetus | 1:1 |
| Pikkus | 1.5 m |
| Väliskatte värvus | Roheline |
| Kategooria | 6A (IEC) |
| AWG-suurus | 26 |
| Keerdumisvastane hülss | Sissevalatud |
| Pistmiku (konnektori) liik, ühendus 1 | M12 |
| Pistmiku (konnektori) liik, ühendus 2 | Juhtme vaba ots |
| Kaabli ehitus | 4x2 |
| Keerdumisvastase hülsi värvus | Must |
| Lukustushoob | No |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Sobivus: kaabli juhtkett | No |
| Karppistmik, ühendus 1 | IEC 61076-2-101-A1 M12-D |
| Karppistmik, ühendus 2 | IEC 61076-2-101-A1 M12-D |
| Pistikukorpuse ühenduste materjal, ühendus 1 | Metall |
| NVP väärtus | 67 % |
| Õlikindel (vastavalt standardile IEC 60811-404) | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4065909029343, 4065909029343 |