LV AC machinery drive module, IEC: Pn 11 kW, 25.0 A, 400 V, UL: Pld 15 Hp, 21.0 A, 460 V (ACS180-04S-25A0-4) image 2
MD01 thumbnail 1
LV AC machinery drive module, IEC: Pn 11 kW, 25.0 A, 400 V, UL: Pld 15 Hp, 21.0 A, 460 V (ACS180-04S-25A0-4) thumbnail 2
ACS180-04S-25A0-4 Frequenzumrichter
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 6438177689980
MPN: 3AXD50000814237
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi LV AC machinery drive module, IEC: Pn 11 kW, 25.0 A, 400 V, UL: Pld 15 Hp, 21.0 A, 460 V (ACS180-04S-25A0-4)
Bränd ABB
Kategooriad Sagedusmuundurid ≤ 1 kV
Päritoluriik* CN
ETIM EC001857
Toitepinge 380-480 V
Võrgusagedus 50/60 Hz
Faaside arv sisendis 3
Suhteline sümmeetriline võrgu voolutolerants 10 %
Suhteline sümmeetriline võrgu sagedustolerants 5 %
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6438177689980
Muud tehnilised andmed
Laius 170 mm
Kõrgus 228 mm
Sügavus 174 mm
Juhtseadmega Yes
Digitaalsisendite arv 4
Digitaalväljundite arv 2
Analoogsisendite arv 1
Analoogväljundite arv 2
Tugiprotokoll LON No
Riistvaraliideste tööstuslik Ethernet arv 0
Riistvaraliideste RS-232 arv 0
Riistvaraliideste RS-422 arv 0
Riistvaraliideste RS-485 arv 1
Riistvara jadaliideste TTY arv 0
Riistvaraliideste USB arv 0
Riistvara rööpliideste arv 0
Muude riistvaraliideste arv 1
Optilise liidesega No
Tugiprotokoll TCP/IP No
Tugiprotokoll ASI No
Tugiprotokoll PROFIBUS No
Tugiprotokoll CAN No
Tugiprotokoll INTERBUS No
Tugiprotokoll KNX No
Tugiprotokoll MODBUS Yes
Tugiprotokoll Data-Highway No
Tugiprotokoll DeviceNet No
Tugiprotokoll SUCONET No
Toetab muid andmesideprotokolle No
Kaitseaste (IP) IP20
Arvuti PC liidesega Yes
Toetab andmesideprotokolli SERCOS No
Toetab andmesideprotokolli INTERBUS-Safety No
4-se jaotustalitluse tugi No
Riistvaraliideste PROFINET arv 0
Muunduri tüüp Pingemuundur
Faaside arv väljundis 3
Sisseehitatud pidurdustakisti Yes
Lubatud on tööstusoludes kasutamine Yes
Lubatud kasutamine kodumajapidamistingimustes No
Maksimaalne väljund sagedus 599 Hz
Maksimaalne väljund lineaarkoormusel nimiväljundpingel 11 kW
Suurim võimsus ruutkoormusel tunnusväljundpinge korral 11 kW
Toetab andmesideprotokolli AS-Interface Safety at Work No
Toetab andmesideprotokolli DeviceNet Safety No
Toetab andmesideprotokolli EtherNet/IP No
Toetab andmesideprotokolli Foundation Fieldbus No
Toetab andmesideprotokolli PROFINET CBA No
Toetab andmesideprotokolli PROFINET IO No
Toetab andmesideprotokolli PROFIsafe No
Toetab andmesideprotokolli SafetyBUS p No
Suurim väljundpinge 480 V
Nimiväljundvool I2N 25 A