| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Luminaire Tracklight MQ173 45W 3000K 4500lm |
| Bränd | INESA |
| Kategooriad |
Valgustid
INESA SALE |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4239 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Värvustemperatuur | 4500 K |
| Süsteemi võimsus | 45 W |
| Pakkimistase 1 | 5999097606699 |
| Valgusvoog | 4500 lm |