| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LSPAN LP BLK 2M START TRK |
| Bränd | Sylvania |
| Päritoluriik* | GB |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6190 00 |
| ETIM | EC000101 |
| Värvus | Must |
| Laius | 0 mm |
| Välisläbimõõt | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sisseehitussügavus | 0 mm |
| Laius | 0 mm |
| Sobib ühendamiseks latiga | No |
| Sobib ripp-paigalduseks | No |
| Rühmade/faaside arv | 0 |
| Painutatav | No |
| Pikkus | 0 mm |
| Pinnapealne | Yes |
| Sisseehitatud | No |
| Suurim elektriline võimsus faasi kohta | 0 W |
| Nimipinge | 230 V |
| Pakkimistase 1 | 5025768465262 |