LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM image 1
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM image 2
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM thumbnail 1
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM thumbnail 2
LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4099854459696
MPN: 4099854459696
Pakend: 2
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi LSMR1650120 5,3W/827 12V GU5.3 FS2 OSRAM
Bränd OSRAM
Kategooriad GU5.3 LED-pirnid
GU5.3 pirnid
Päritoluriik* CN
Harmoneeritud süsteemi kood 8539 5200 00
ETIM EC001959
Energiaklass
EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister 2176373
Lambipesa GU5.3
Hämardatav No
Valgusefektiivsus 118 lm/W
Nimipinge 12 V
Värvustemperatuur 2700 K
Lambi võimsus 5.3 W