| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LS01 - Łańcuch świetlny 10/16A 250V 600W 10M 15 opraw E-27 + uszczelki z haczykiem |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6110 00 |
| ETIM | EC002761 |
| Kogupikkus | 10 m |
| Lamp | Hõõglamp |
| Nimipinge | 230-250 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Pakkimistase 1 | 5907711111573 |
| Värvus | Roheline |
| Mudel | Kettvalgusti |
| Pinge liik | AC |
| Juhtliidese tüüp | Pole vajalik |
| Ühendatud koormus | 600 W |
| On jaotatav Can be coupled | Yes |
| Sobib väliskasutuseks | Yes |
| Lambiga | No |
| Valguskeskmete arv | 15 |
| Voolusillaga | No |
| Konstantse valgusvoo juhtimine | No |
| Tunnus-eluiga, L70/B50 at 25 °C | 0 h |
| Lumen maintenance at median useful life of 50,000 h at 25 °C ambient (tq) | 0 % |
| Failure rate at median useful life of 50,000 h at 25 °C ambient (tq) | 0 % |
| Exchangeable control gear | No |
| Patarei toide | No |