S204MT-Z10 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - Z - 10 A image 4
S204MT-Z10 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - Z - 10 A image 5
S204MT-Z10 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - Z - 10 A image 6
MD01 thumbnail 3
S204MT-Z10 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - Z - 10 A thumbnail 4
S204MT-Z10 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - Z - 10 A thumbnail 5
S204MT-Z10 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - Z - 10 A thumbnail 6
S204MT-Z10
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779128445
MPN: 2CDS274445R0428
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S204MT-Z10 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - Z - 10 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 10A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 10 A
Vabasti tunnusjoon Z
Pooluste arv (kokku) 4
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779128445, 4016779134996
Pakkimistase 2 4053546061710
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -40-70 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 15 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 15 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S204MT-Z10 Miniature Circuit Breaker Z-Char., 10kA, 10A, 4P