S204MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - D - 25 A image 4
S204MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - D - 25 A image 5
S204MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - D - 25 A image 6
MD01 thumbnail 3
S204MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - D - 25 A thumbnail 4
S204MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - D - 25 A thumbnail 5
S204MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - D - 25 A thumbnail 6
S204MT-D25
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779125789
MPN: 2CDS274445R0251
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S204MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 4P - D - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon D
Pooluste arv (kokku) 4
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779125789, 4016779134699
Pakkimistase 2 4053546061413
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -40-70 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 15 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 15 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S204MT-D25 Miniature Circuit Breaker D-Char., 10kA, 25A, 4P