S203MT-C25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - C - 25 A image 4
S203MT-C25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - C - 25 A image 5
S203MT-C25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - C - 25 A image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S203MT-C25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - C - 25 A thumbnail 4
S203MT-C25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - C - 25 A thumbnail 5
S203MT-C25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - C - 25 A thumbnail 6
S203MT-C25
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779124027
MPN: 2CDS273445R0254
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S203MT-C25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 3P - C - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon C
Pooluste arv (kokku) 3
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4016779124027, 4016779132480
Pakkimistase 2 4053546059205
Muud tehnilised andmed
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Kaitstud pooluste arv 3
Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti No
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0.75-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -40-70 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 15 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 15 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S203MT-C25 Miniature Circuit Breaker C-Char., 10kA, 25A, 3P