S202MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 2P - D - 25 A image 4
S202MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 2P - D - 25 A image 5
S202MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 2P - D - 25 A image 6
MD01 thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
S202MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 2P - D - 25 A thumbnail 4
S202MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 2P - D - 25 A thumbnail 5
S202MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 2P - D - 25 A thumbnail 6
S202MT-D25
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 4016779125123
MPN: 2CDS272445R0251
Pakend: 1
Karp: 5
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi S202MT-D25 Miniature Circuit Breakers MCBs - 2P - D - 25 A
Bränd ABB
Kategooriad Kaitselülitid 25A
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 2010 00
ETIM EC000042
Tunnusvool 25 A
Tunnuspinge 400 V
Vabasti tunnusjoon D
Pinge liik AC
Sisseehitussügavus 69 mm
Sagedus 50-60 Hz
Isolatsiooni nimipinge Ui 440 V
Voolupiirangu klass 3
Liigpinge kategooria 3
Saasteaste 3
Plahvatuskindel No
Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline 0.75-25 mm²
Talitlusaegne ümbrustemperatuur -40-70 °C
Süvistatud paigaldus No
Lisaseadmed on võimalikud Yes
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 230 V 15 kA
Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V 15 kA
Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp 4 kV
Allalaadimised
Kirjeldus
S202MT-D25 Miniature Circuit Breaker D-Char., 10kA, 25A, 2P