| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lowbay-PC-Reflector-80W |
| Bränd | Opple |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Alumiinium |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Läbimõõt | 421 mm |
| Kõrgus/sügavus | 165 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline |
| Helkurperforeeritud | No |
| Valguse hajutaja | Peegeldi |
| Pakkimistase 1 | 6941408863214 |