| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Low-voltage halogen lamps without reflector 75 W 12 V |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | G6.35 |
| Kogupikkus | 37 mm |
| Läbimõõt | 12 mm |
| Lambi pinge | 12 V |
| Lambi võimsus | 75 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321053923 |
| Pakkimistase 2 | 4008321053930 |
| UV-kiirguskaitse | No |
| Spiraalne | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 50 h |