| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Low-voltage halogen lamps without reflector 64642 HLX |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000259 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | G6.35 |
| Valgusvoog | 5000 lm |
| Kogupikkus | 45 mm |
| Läbimõõt | 11.5 mm |
| Lambi pinge | 24 V |
| Lambi võimsus | 150 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321333865 |
| Pakkimistase 2 | 4008321333872 |
| Madalrõhulamp | No |
| Sobib küpsetusahjule | No |
| Aksiaalne hõõgniit | No |
| UV-kiirguskaitse | No |
| Infrapunalamp | No |
| Ksenoon | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 300 h |