| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Low-voltage halogen lamps without reflector 64604 50 W 12 V |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | GY6.35 |
| Valgusvoog | 1000 lm |
| Kogupikkus | 42 mm |
| Läbimõõt | 12 mm |
| Lambi pinge | 12 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300569093 |
| Pakkimistase 2 | 4050300891040 |
| UV-kiirguskaitse | No |
| Spiraalne | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 2000 h |
| Lambi nimetus | T4 |