| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Low-voltage halogen lamps without reflector 64251 HLX |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC000259 |
| Mudel | Värvitu |
| Valgusvoog | 460 lm |
| Kogupikkus | 40 mm |
| Läbimõõt | 9 mm |
| Lambi pinge | 6 V |
| Värvustemperatuur | 3350 K |
| Lambi võimsus | 20 W |
| Pakkimistase 1 | 4050300582290 |
| Pakkimistase 2 | 4050300582313 |
| Madalrõhulamp | No |
| Sobib küpsetusahjule | No |
| Aksiaalne hõõgniit | No |
| UV-kiirguskaitse | No |
| Infrapunalamp | No |
| Ksenoon | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 100 h |