LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21 image 1
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21 image 2
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21 thumbnail 1
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21 thumbnail 2
LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 22.05.26
EAN: 3414970720368
MPN: 142863
Karp: 1
Kaubaalus: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi LOW LOSSES 3-PHASE ISOLATING TRANSFORMER 400V DELTA/400V STAR + N 100KVA IP21
Bränd Legrand
Kategooriad Madalpinge trafod
Päritoluriik* FR
Harmoneeritud süsteemi kood 8504 3300 00
ETIM EC002485
Laius 670 mm
Kõrgus 700 mm
Sügavus 610 mm
Juhistikusüsteem DY
Kaitseaste (IP) IP21
Primaarpinge 1 400 V
Tunnusvõimsus 100000 VA
Lühisekindel No
Teisene pinge 1 400 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3414970720368, 3414970720368
Muud tehnilised andmed
Ehitatud energiasäästu trafona No
Valmistatud ohutustrafoks No
Valmistatud eraldustrafoks Yes
Isolatsioonimaterjali tüüp vastavalt IEC 85 H
Suhteline lühispinge 3 %