| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LOGI 02-1530-042 cm |
| Bränd | Kanlux |
| Kategooriad |
Lüliti Raam
|
| ETIM | EC000007 |
| Laius | 81 mm |
| Kõrgus | 223 mm |
| Ühikute arv | 3 |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Muul viisil |
| Paigaldussuund | Vertikaalne |
| Pinna liik | Läikiv |
| Vertikaalsete ühikute arv | 3 |
| Pakkimistase 1 | 5905339335791 |