| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LOGI 02-1500-042 cm |
| Bränd | Kanlux |
| Kategooriad |
Lüliti Raam
|
| ETIM | EC000007 |
| Laius | 365 mm |
| Kõrgus | 81 mm |
| Ühikute arv | 5 |
| Materjal | Termoplastist |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Muul viisil |
| Paigaldussuund | Horisontaalne |
| Pinna liik | Läikiv |
| Horisontaalsete ühikute arv | 5 |
| Pakkimistase 1 | 5905339335784 |