| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | L.NOW - USB CHARGER TYPE A AND C 2M |
| Bränd | BTicino |
| Kategooriad |
Pistikupesad
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 4055 00 |
| Paigaldusviis | Mooduli raam |
| Värvus | Must |
| Mudel | Muul viisil |
| Väljundpinge | 5 V |
| RAL-number | 7015 |
| Ühenduse liik | Kruviklemmid |
| Väljundite arv | 2 |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Suurim väljundvool | 3000 mA |
| Talitluspinge | 110-230 V |
| Löögikindlus | Muul viisil |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP20 |
| Laius | 44.8 mm |
| Kõrgus | 45.2 mm |
| Seadme sügavus | 40.6 mm |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 0 mm |
| Type of USB power supply | AC |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 8005543622452, 8005543622452 |
| Pakkimistase 2 | 8005543622452 |