| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | L.NOW - Star TV-SAT socket demix 1M |
| Bränd | BTicino |
| Kategooriad |
Pistikupesad
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| Paigaldusviis | Mooduli raam |
| Värvus | Must |
| Mudel | Lõpp-pesa |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kate | Keskmine katteplaat |
| Pinnatöötlus | Lakitud / emailitud |
| Sagedus | 40-2150 MHz |
| Väljundite arv | 2 |
| Kaod sagedusel 860 MHz | 1.5 dB |
| Tap loss at 860 MHz | 1.5 dB |
| Materjal | Duroplast |
| Sobib kaabli modemile | No |
| Sobib kaugtoiteallikale | No |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Klikkpaigaldus |
| Tap loss at 2150 MHz | 2 dB |
| Kaod sagedusel 2150 MHz | 2 dB |
| RAL-number (akin) | 7015 |
| Löögikindlus | IK02 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pinna liik | Matt |
| Laius | 22.3 mm |
| Kõrgus | 45.2 mm |
| Seadme sügavus | 35.7 mm |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 1 |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 35.7 mm |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Pakkimistase 1 | 8005543611074, 8005543611074 |
| Pakkimistase 2 | 8005543611067 |